reede, 5. veebruar 2010

wo-wo-wow
juhtus nii, et pole kirjutanud kaua....jälle.
Homme, reedel lähen kuni esmaspäevani lumelaudama, yeeey to me !
Mul on jällegi umbes iganädal jäänud ära üks päev. Järgmine nädal on meil näiteks 5-päevane-nädalavahetus, sest siis on tulemas presidendi päev.
Hmm, ma polegi vist maininud, et mind kutsutakse Mary-Jane'ks(Meery-Tžein). Kui kellelegi mind tutvustakse olen ka MaryJane ja isegi cheerleading coach hüüab mind nii.
Esmaspäeval käisin Quineashaga Cheese-cake factorys, trenni ei läinud ja läksime hoopiski sinna sööma.
See nädal oleme trennis õppind tantsu, sest 20 märts on meil juba competition(cheerleading võistlus) kus peavad olema : tantsu, cheers, trikid(stunts) and thumbuling.
30 jan. pidi olema yfu-poole-aasta-orientatsioon, mis jäi ära juba 2 korda !!!
Ema ja Tessaga olen käinud kirikus 2 pühapäeva järjest, see on selline kirik kus ei usuta ühte usku, vaid lihtsalt et keegi on seal üleval.
Eelmine reede oli meil koolis tants, wo-wo-woww, midagi sellist ma pole kunagi näind kõik juke'isd (vaadake youtubest), ja 100000% erinev eestist, ja näideks keegi hakas breikima(hahaa, maria see keegi oli will) ja siis kogunes rahvas kohe tema ümber suurde ringi vaatama, palju latino muusikat oli ka kuna siiski 60% on mexicanod/latinod.

Perega läbi saamine on lihtsalt supper, poleks uskund, et nii hästi klapime, ära tulek saab olema mega raske, aga ärme sellest veel räägi, kuid siiski, olen usas olnud juba pea 6 kuud.

blablabla-okei lähen nüüd asju pakkima homseks kell juba 10 õhtul, ja see pühapäev on SUPER BOWL, ehk siis selgub aasta parim usa jalgpalli tiim, GO SAINTS !!!(new orleans)
igaksjuhuks mainin, et lähen homme wisconson, wasausse, umbes 5 h tunni kaugusel siit! kindlasti pakin kindlustuse info ka kaasa lol.
ahjaa muideks ma olen üldse teine naissoost isik, kes paigutatakse YFU'ga Chicagosse linna, kuna arvatakse, et siin nii ohtlik on. Võibolla siis on kui sõidad bussi/metroga kell 11 öösel west or south chicagos(pahad linnaosad).

Kommentaare ei ole: